Sultanbeyli Fatura Basımı

28 Aralık 2020 matmaradmin

Sultanbeyli Fatura Basımı

Kartvizit, Broşür, Kaşe, Davetiye, Katalog, Magnet, Bloknot, Promosyon, Reklam, Karton Çanta, Fatura, İrsaliye Basım Hizmetleri

Sultanbeyli fatura basımı sayesinde artık her türlü fatura işlemleriniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve ekonomik hizmet alma imkânına sahip olabilirsiniz. Fatura basımı konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde konforlu hizmet talep edebilirsiniz. Yaptığımız işler konusunda fikir sahibi olmak için internet sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Fatura genellikle kurumsal şirketlerin veya bireylerin yapılan iş ve hizmet sonucunda borçlandığı tutarı iletmek ve göstermek adına verilen resmi bir belgedir. Günümüzde kurumsal olarak çalışan firma ve bireylerin kullanımı zorunludur.
Fatura basımını sadece maliye ile anlaşması olan matbaalar geçekleştirebilmektedir. Çünkü resmi ve zorunlu bir evrak niteliği taşımaktadır. Aynı zamanda fatura basımı oldukça kıymetli ve önem teşkil eden bir belgedir. Her yerde ve her matbaada fatura basım işlemi gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Sultanbeyli fatura basımı işlemleri oldukça rahat ve kaliteli bir şekilde geçekleştirilmektedir. Fatura basma yetkisi Maliye Bakanlığı tarafından onay verilerek gerçekleştirilir. Belirli koşulları bulunmaktadır bu koşulları sağlamayan matbaalar fatura basım işlemlerini gerçekleştirmesi mümkün değildir.

Fatura Basılırken Bulunması Gerekenler

Fatura basım işlemleri gerçekleştirilirken belirli kurallara dikkat edilmelidir. Bu kurallar gerçekleştirilmediği takdirde fatura geçerli olmamaktadır. Faturada bulunması gerekenler:
– Fatura üzerinde mutlaka ibare bulunması gerekir.
– Tarih, seri ve sıra numarası gibi bilgiler olmazsa olmazlardandır.
– Maliye Bakanlığı tarafından onay gerektiren mühürler bulunması gerekmektedir.
– Müşterinin adı, soyadı, adresi ve hesap numarası bulunmalıdır.
– Yapılacak işe dair ürün miktarı ve hizmet türüne yer verilmelidir.
– Kaşe veya imza bulunmalıdır.
Fatura resmi ve kıymetli bir evraktır. Basımı ve düzenlenmesi yapılırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde birçok problem yaşanabilir. Fatura ve basımı konusunda sıkıntı yaşamamak adına Sultanbeyli fatura basımı hizmeti talep edebilir ve anında iletişime geçebilirsiniz.
Fatura basımı işlemi bittikten sonra fatura düzenlenmesi yapılırken üzerine kaşe basılır. Aynı zamanda yetkili olan kişi tarafından imzalanması gerekir. Faturalar genellikle belirli bir sıra numarası ile kesilir ve sırayla takip edilir.

Hizmet verirken herhangi bir malın veya hizmetin teslim işleminden itibaren 7 iş günü içerisinde faturalandırma işlemi yapılmalıdır. Bu kurallara dikkat edilmediği takdirde fatura resmiliğini kaybedebilir. Kurala uyulmayan faturalar çöpe atılmak yerine iptal damgası basılarak geçerliliğini kaybeder.

İnternet ile Fatura Kullanımı

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte e-fatura kullanımı ve basımı işlemleri yapılması mümkündür. Bu işlem oldukça kolaylık sağlamaktadır. Firma ve kurumlar e-fatura sayesinde hizmetlerini ve işlemlerini daha kolay ve verimli bir şekilde halletmektedir. E-fatura kullanımının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.
– Kâğıt ve mürekkep kullanımını azalttığından tasarruf yapılmasını kolaylaştırmaktadır.
– Faturalar kargo ile gönderim yapılırken e-fatura sayesinde anında mail adresinden gönderim sağlanmaktadır.
– E-faturalar daha hızlı hazırlandığı için ulaşımı hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.
– Elde edilen veriler teknolojik ortamda saklanabildiği için faturaları karıştırma veya faturaların kaybolması gibi olumsuz durumlar yaşanması engellenmektedir.
– Sultanbeyli fatura basımı işlemleri konusunda profesyonel ekip arkadaşları ile çalıştığından işlemlerde hiçbir hata yaşanmamaktadır.
– Güvenlik önlemleri son derece sağlam olduğundan dolayı endişe etmenize gerek kalmamaktadır.
Fatura Basım Hizmetimiz
Firmamız sizler için kaliteli ve hızlı fatura basım işlemi yapmaya devam etmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile teknolojinin gelişmesiyle beraber fatura basımı konusunda karışma veya işlem sürecinin gecikmesi gibi olaylar yaşanmamaktadır. Maliye Bakanlığı tarafından onaylanan kurallara dikkat edilmektedir. Güvenilir hizmet sunmanın yanında oldukça ekonomik fiyatlar eşliğinde kaliteli hizmeti sizler ile buluşturmaya devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet almak için Sultanbeyli fatura basımı işlemlerini gönül rahatlığı ile firmamızla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

, , , ,