PROMOSYON

Promosyon Baskı

Promosyon ürün baskısı firmanıza özel tasarımları veya logonuzu her türlü promosyon ürününde kullanabilirsiniz.

Promosyon Hakkında

Bireyler veya kurumsal şirketler, isimlerini veya şirket isimlerini daha fazla kişiye iletmek için kendi isimleri veya firma logoları ile materyal üretmekte ve bu ürünleri hediye amaçlı dağıtmaktadır. Bu dağıtılan ürünlere promosyon malzemeleri diyoruz. Peki nedir bu promosyon ürünleri Araba kokusu, Bardak, Bardak Altlığı, Ajanda, Kalem, Çakmak, Karton Çanta Vb. ürünlerdir.

Bilmeniz Gerekenler

Promosyon baskı işleminde bir çok baskı türü vardır ve buna göre maliyeti değişir örneğin metal kalem, çakmak veya termos mug baskısı yaptıracaksınız bunlar lazer baskı ile yapılır. Cam, porselen gibi ürünlere baskı için serigraf baskı veya karbon baskı gerekmektedir.

Kalite ve Fiyat Bilgilendirmesi

Her Sene Sonları Firmalar Kendi Reklamlarını Yapmak İçin Firma Tanırımında En Önemli Etkenlerden Birisi Promosyon Ürünleridir Firmanıza En Uygun Promosyon Ürününüzü Seçtikten Sonra Firmanızın Bilgileri ve Logonuzun Olduğu Ürünü Çervenizdeki İnlara ve Müşterilerinize Dağıtarak Firmanızı Tanıtım Yapabilirsiniz. Promosyon Ürünlerİ Her Sene Farklı Fİyatlarla Yapılmaktadır Yaptırmak İstediğniiz Ürünü Bizimle Paylaşarak Gerekli Bilgileri Alabilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

MATBAA MARKETİM™
  • Paylaş: