KAŞE

Kaşe Baskı

Kaşe Baskısı Yaptırmak İsterken Elinizde Eski Kaşenizin Görüntüsü Olması Gerekir Yada Verdi Levhanızın Resmini Göndermeniz Gerekmektedir Bilgiler Doğru Şekilde Basım Yapılması İçin. Kaşe Türleri Bir Çok Şekilde Bulunmaktadır Bir Kaç Örnek Verecek Ollursak Cep Kaşesi  Standart Firma Kaşesi Gibi Kaşe Yapılmadan Önce Size Onay Olarak Taslak Atılacaktır Onay Verirken Dikkatlice İnceleyip Öyle Onay Vermenizi Tavsiye Ederiz.

Kaşe Hakkında

Firma olarak ürettiğimiz pulların kalitesine pek dikkat etmiyoruz. Damga resmi bir araç olduğu için, damga üzerinde gösterilmesi gereken bilgileri eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Uzun süre kullanılabildiği ve net bir şekilde basılabildiği için pulların kalitesini anlamak mümkündür. Matbaa Marketim adına dikkat ettiğimiz en önemli unsur, resmi belge ve belgelerin kullanımından dolayı pullarda bulanık baskı kalıplarının olmamasıdır. Kaşe sektöründeki diğer firmalarla karşılaştırıldığında kullandığımız lazer teknolojisi hata riskini en aza indirip müşterilere sunabilir.

Bilmeniz Gerekenler

Kaşe Basımı İçin Bilmeniz Gereken Ufak Noktalar Vardır Şahıs ve LTD. Firmalar İçin Kaşe Bilgileri Farklıdır Şahıs Firmalarında Firma İsmi Şahıs Sahibi İsim Soy İsim Adres İletişim Verdgi Dairesi Adı ve Firma Sahibi T.C. No Yazılmak Zorundadır. LTD. Firmaları İçin Firma İsimi Firma Üncavnı Adres ve İletişim Bilgileri Vergi Dairesi Adı Vergi Kimlik No Yazılmak Zorundadır.

Kalite ve Fiyat Bilgilendirmesi

Kaşe Kalite Fiyat Olarak Uzun Ömürlü Kullanmak Önemlidir Kaşeler Genllikle Standart Firma Kaşesi Olarak Bilinenlerin Dışında Cep Kaşesi Kalem Kaşe Yuvarlak Kaşe ve Stampalı Kaşelerde Kullanılmaktadır Mürekkep Kalitesi ve Rengide Önemldir Standart Kaşeler ve Özel Kalem Cep Kaşe Gibi Ürünlerin Arasında Fiyat Farkı Bulunmaktadır Yaptırmadan Önce Mutlaka Fiyat Bilgisi Almanız Gerekmedir.

KAŞE BASKI

MATBAA MARKETİM™
  • Paylaş: