FATURA İRSALİYE

Fatura ve İrsaliye Baskı

Fatura, İrsaliye, Tahsilat Makbuzu, Fiş Gibi Evraklar Her Firmanın İhtiyacı Olduğu Evraklardır Bu Evraklar Yaptığımız Her İşin İçin Geçerlidir.

Fatura vs Evraklar Basımı Gerçekleşmeden Önce Bir Kaç Teknik Bilgi Gereklidir Bunlardan İlki Boyut A4-A5 Veya 3 Bölmeli A4 Sonraki Gerekli Bilgi Bastıracagınız Faturanın Yazılı İlemi Manuel Olarak El İlemi Yazdıracagınız Bilgisi Çok Önemlidir Bunların Yanı Sıra Kağıt Seçeneğide Önemlidir Basım Yapılmadan Önce Mutlaka Bu Konular Hakkında Bilgi Almanızı Öneririz.

Kartvizit Hakkında

Nakliye faturalarında, irsaliyelerde ve faturalarda bulunan bilgiler. İrsaliye faturaları ile iki ayrı belge yerine tek bir belge düzenlenerek zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.Fatura vs Evraklarda Firmanızın Kullanış Biçiminden Önemi Çoktur Basım Yapılmadan Önce Mutlaka Kullanılacak Alan ve Sektör Hakkında Bilgi Vermeniz Gerekir.

Bilmeniz Gerekenler

Fatura, Makbuz, İrsaliye, vs Evraklar Günümüzde Hemen Hemen Her Sektörde Kullanılmaktadır Her Sektörde Firmalar Kendilerine Fatura Makbuz İrsaliye Gibi Evrak İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Matbaalar İle Çalışmaktadır.

Kalite ve Fiyat Bilgilendirmesi

Basımı Gerçekleşecek Fatura, Makbuz, İrsaliye vs Evraklar İçin Gerekli Evraklar Olmalıdır Bu Evraklar Ltd. Şirketi ve Şahıs Şirketi Olmak Üzere İkiye Ayrılır Şahıs Firmaları Vergi Levhası, Kimlik, Tahakkuk Fişi, Örneklerini Basım Olacak Firmaya Göndermek Zorundadır. Bu Evraklarda Firma Bilgileriniz Bulunmak Zorundadır Vergi Dairesi İsmi T.C. No Gibi. Fiyat Olarak Firmanızın Logosundaki Renkler Bastırmak İstediğiniz Kağıt Türü Gibi Etkenler Fiyat Değişikliği Göstermektedir.

FATURA, İRSALİYE, MAKBUZ

MATBAA MARKETİM™
  • Paylaş: