DAVETİYE

Davetiye Baskı

Düğün, Söz, Nişan, Kına Gibi Organizasyonlarda Yaptıracagınız Davetiye Sizi Temsil Edecektir Davetiyenin Bir Çok Örnekleri Bulunmaktadır Kataloglardan Bakarak Size En Uygun Modelİ Belirleyebilirsiniz. Davetiye Seçimi Yapıldıktan Sonra Mutlaka Davetiyede Yer Alacak Bilgileri Doğrulamanız Gerekmektedir.

Kartvizit Hakkında

Davetiye Günümüzde Hemen Hemen Her Sektörde Kullanılmakta Düğünlerin Yanı Sıra Firma Açılışında Çevrenizde Sevdiklşerinizle Beraber Anılarınızı Paylaşmak İçin Çevrenizdekilere Organizasyon Hakkında Bilgi Vermek Amaçlı Kullanılmaktadır Düğün Davetiyeniz İçin Bir Çok Modeller Arasında Özenle Seçerek Kararınızı Verebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

Davetiyeniz Basıma Vermecen Önce Veya Sipariş Verirken Bilmeniz Gereken Bazı Şeyler Vardır Beğendiğiniz Modellerde El İşcilikleri Olabilir Bunları Müşteriler Kendileri Yapmaktadır. Minimum 100 Adet Sipariş Verebilirsiniz Bu Sebepten Dolayı Davetli Sayınızı Tam Olarak Belirlemeniz Gerekmektedir.

Kalite ve Fiyat Bilgilendirmesi

Davetiye Modelleri Hepsi Farklı Maliyetlerle Hazırlanmaktadır Davetiye Modelleri Daha Öncede Hazırlanmış Kataloglarda Bulunmaktadır Siz Bu Kataloglardan Beğendiğiniz ve Bütcenize Uygun Bir Modeli Sipariş Verebilirsiniz Her Bütceye Uygun Davetiye Modelleri ve Kalite Farkları Bulunmaktadır. Siparişinizi Verirken Tarihlerinizi Saatlerinizi Adres Aile Bilgilerini Dikkatlice İnceleyip Siparişleriniz Vermeniz Gerekiyor.

DÜĞÜN, SÖZ, NİŞAN, KINA DAVETİYELERİ

MATBAA MARKETİM™
  • Paylaş: