BROŞÜR

Broşür Baskı

Broşür modelleri ve firmanıza uygun tasarımları dilerseniz bizim tarafımızdan tasarlanıp sizlere alternatifler sunuyoruz bu alternatifler doğrultusunda seçiminizi yapıp işlemi başlatmış oluyorsunuz. Yapılacak tasarım ile ilgili bilgileri dilerseniz Whatsapp uygulaması üzerinden veya yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Broşür Hakkında

Bazen söylemek istediğiniz her şey için bir kitapçık yeterlidir. Marka imajınızı korumak için broşür basmak, pazarlama, reklam ve tanıtım faaliyetleri zamansız bir yöntemdir. Elli yıl önce kitapçık işlevi kullanıldı ve günümüz dijital çağında bu etki devam ediyor.

Bilmeniz Gerekenler

Firmayı, kendinizi, ürünü, etkinliğinizi ve kampanyalarınızı  tanıtmak için broşür için birçok farklı tasarım kullanabilirsiniz. Matbaa Marketim’in müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tasarım çok kolay hale geliyor. Çünkü artık broşür tasarımı uygun formatta hazırlandıktan,sonra broşürünüzü sizin tercihinize göre baskı işlemi uygulanıp kısa bir süre içerisinde teslim ediyoruz.

Kalite ve Fiyat Bilgilendirmesi

Bastıracağınız broşür profesyonel baskı için seçeceğiniz kağıt çok önemlidir. Broşür bastıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır peki nedir bunlar broşürünüzün anlaşılır ve kolay okunması, renk tonlaması, kullanılan kağıdın kalitesi, görsel açıdan çekici olması ve göz yormaması mesajı küçük cümlelerle anlatmak.

BROŞÜR BASKI

MATBAA MARKETİM™
  • Paylaş: